Medeniyet Mühendisleri

Haberler:

 • Medeniyet Mühendisleri Forum Sitesinin Kapatılması Kararı
  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
Hafif Çelik Evler Nedir, Çelik Ev Villa Mimarı İdris YAĞMAHAN

Başlatan sermimariForumun Mimarlık

Yanıt: 0
Gösterim: 1562
Son İleti 15 Şubat 2020, 13:43:47
Gönderen: sermimari

Yağmahan İnşaat Tarım ve Hayvancılık Yapıları Anahtar Teslim Proje ve Taahhüt

sermimari · 1445

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sermimari

 • Azimli Çaylak
 • ***
  • İleti: 26
  • +0/-0
  • Cinsiyet: Bay
 • Visual Basic Magician SerMimarİ
  • Yağmahan İnşaat
  • E-Posta
İnşaat Sektöründe ki 35 yıllık bilgi ve birikimi tek çatı; Yağmahan İnşaat Ltd. Şti. altında topladığımız. Tarımsal ve hayvancılık yapılarında A'dan Z'ye her aşamayı detaylı olarak tek elden hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yağmahan İnşaat, tarımsal işletmelerin hem projelendirilmesi hem de uygulanması, yani inşaatları konusunda hizmet vermektedir. Tarımsal ve hayvancılık işletmesinin iskeletini oluşturacak olan mimari projelendirmede, her zaman hayvan konforu ön planda tutulmakta, fonksiyonel, sürdürülebilir işletmelerin kurulması amaçlanmaktadır. Mimari projeler; işletmenin işleyişinin, gübre yönetiminin, yem yönetiminin, hayvan sirkülâsyonunun, kısacası “işletme yönetiminin” kâğıda aktarılmış halidir. Kötü ve hatalı bir mimari yapı, işletmeye çok büyük zararlar verebilir. Karşılaşılacak problemler ağır bedeller ödense dahi çözümsüz kalabilir. O nedenle inşaatların yapımında zaman kayıplarının, hataların ve zararların önüne geçilebilmesi için mimari projelendirme ve uygulamasının tek elden yönetilmesi çok önemlidir. Firma Bünyesinde çalışan Alanında uzman zooteknist ve veteriner hekim ile tarımsal ve hayvancılık yapılarının projelendirme aşamasının dışında işletme sürü yönetimi ve sürü sağlığı danışmanlık hizmeti sunumu ile Yağmahan İnşaat'ı sektördeki diğer firmalardan ayıran en önemli özelliktir.

Yağmahan İnşaat'ı aynı zamanda; hayvancılık işletmelerin de hayvan konforunu amaçlayan ekipmanlar ile çelik yapılar konusunda da hizmet vermektedir. Süt sığırcılığı işletmelerinde hayvanların daha sağlıklı, daha verimli ve stresten uzak olabilmeleri için hayvan konforu çok önemlidir. Yağmahan İnşaat'ı ürün yelpazesinde yem kilitleri, durak demirleri, suluklar, sirkülasyon fanları, barınak perde sistemleri, çift katlı hayvan yatakları, buzağı kulübeleri, buzağı kafesleri yer almaktadır. Ayrıca şirketin fabrika binasında, tarımsal yapıların çelik aksamları işlenerek montaja hazır hale getirilmektedir.

Yağmahan İnşaat, tarım ve hayvancılık sektöründe yatırım yapmak isteyen yatırımcılara; yatırımın karlı olup olmadığını tüm detayları ve önerileri ile birlikte, ekonomik ve mali analizleri de içeren bir fizibilite raporu hazırlamaktadır. Hayvancılık işletmelerinin en önemli parçaları olan makine ve ekipmanlar konusunda tecrübesiyle Yağmahan İnşaat, ekipmanların geliştirilmesi ile özgün tasarımların yapılması amacıyla ARGE çalışmalarını da yürütmektedir.

Ayrıca Betonarme ve çelik yapılar konusundaki uzmanlığın ışığında tarım ve hayvancılık işletmelerinin Mühendislik Müşavirlik Hizmet Sunumu;

++Mimari Uygulama Projeleri
++Elektrik Uygulama Projeleri
++Mekanik Uygulama Projeleri
++Statik Uygulama Projeleri
++Metraj- Keşif ve Yaklaşık Maliyet Dosyasını kapsamaktadır.

Tüm bu bilgi ve deneyim ile Yağmahan İnşaat; Tarımsal Yapılar, hayvancılık ve çelik yapılar sektöründe çok farklı bir yerdedir. Çünkü aynı çatı altında danışmanlık, projelendirme, ekipman ve Betonarme, çelik konularında hizmet veren benzer bir firma yoktur. Yağmahan İnşaat ile çalışmanın en büyük avantajı da budur.

SerMimar Proje, İnşaat ve Danışmanlık İletişim Bilgileri
7 Gün 24 Saat Destek: +90 505 507 04 18
Şile Otoban Üzeri Kirazlıdere M. Kışla C. Havuz S. İlhanlar Plaza No: 20 / 8 Çekmeköy / İstanbul
Telefon: +90 216 614 04 34 - Mail: sermimar@sermimar.net
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2020, 14:13:45 Gönderen: erhanbaytak »

İdris YAĞMAHAN - Mimar
Yağmahan İnşaat Ltd. Şti. 
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap