İNŞAAT MÜHENDİSLERİ İÇİN EXCEL UYGULAMALARI - GÜNAY ÖZMEN

Başlatan ilkeryyurtForumun 2.El Kitap Alım-Satım

Yanıt: 0
Gösterim: 637
Son İleti 27 Şubat 2023, 12:14:23
Gönderen: ilkeryyurt
Tüm Aşamalarıyla İnşaat Eğitimi (İndirim Anlaşması)– AUTOCAD/STA4/EXCEL/PROJECT

Başlatan erhanbaytakForumun Forum Hakkinda Duyurular

Gösterim: 4186
Son İleti 01 Mart 2019, 09:02:39
Gönderen: erhanbaytak
İnşaat Metraj ve Keşif İşlemleri

Başlatan tcsalihForumun 2.El Kitap Alım-Satım

Gösterim: 2545
Son İleti 23 Şubat 2017, 10:15:11
Gönderen: tcsalih

inşaat mühendisliği 1. sınıf öğrencisine tavsiyeler?

netdelisi · 3845

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı netdelisi

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
Öncelikle merhabalar. İnşaat Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek istiyorum. Okulda Autocad e yeni başladık internetten videolarla ilerletmeye çalışıyorum. Aynı zamanda haftasonları ingilizce kursuna gidiyorum. İkinci öğretim okuyorum sizce gündüzleri bi inşaat bürosuna veya yapı denetim firmasına, işi ve çevreyi tanımak adına gitsem faydası olur mu yoksa henüz erken mi? Ayrıca şunları da yaparsan iyi olur dediğiniz tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler :)

Çevrimdışı nebezgernas

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
1.dersleri dinlemeyeceksen bile kesinlikle git. sakın hiçbir dersten devamsızlıktan kalma ileride başına çok dertler açar çünkü ders çalışmaları vs sonu gelmeyen bir zincir gibidir. haybeye okulu uzatma sonra.
2.Boş vakitlerinde program öğrenmeye bak mezun olana kadar autocad'in yanında en az  programı daha en az facebooku bildiğin kadar bil :)
3.Seçmeli derslerini kolaylık zorluğa göre değil de sana gerçekten birşeyler katabilecek yerlerden seç. ya dauzmanlaşmak istediğin yerden

Çevrimdışı netdelisi

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
teşekkür ederim görüşleriniz için :)

Çevrimdışı ilgauskas11

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
Öncelikli hedefin eğitimini aksilik olmadan zamanında bitirmen. İlk seneden kendini şantiye ortamlarına sokmana gerek yok benim kanaatimce. Ama autocad , sap vb programları öğrenmen de fayda var.