izmirden selamlar

Başlatan tasiyiciForumun Tanışma Alanı

Yanıt: 3
Gösterim: 2767
Son İleti 25 Ağustos 2014, 08:35:01
Gönderen: Medeniyet Mühendisi
Manisa'dan herkese selamlar.

Başlatan Haluk45Forumun Tanışma Alanı

Yanıt: 1
Gösterim: 1965
Son İleti 06 Mart 2015, 08:05:37
Gönderen: ahmet
Dsi de çalışan İnşaat Mühendisi Selamlar

Başlatan alperacar1983Forumun Tanışma Alanı

Yanıt: 5
Gösterim: 3461
Son İleti 08 Eylül 2016, 21:33:57
Gönderen: jakuza000

Selamlar. Yeni Mezun İnşaat Mühendise Önerileriniz Nedir?

naczo7 · 2028

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı naczo7

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
    • E-Posta
merhaba arkadaşlar yeni mezun oldum, nereye başvursam tecrübe isteniyor ayrıca piyasa çok kötü işler durmuş/durdurulmuş. Nereden başlamak gerekiyor ne yapmak gerekiyor ne öneriyorsunuz? saygılar.

Çevrimdışı mesnetrxn

• Azimli
    • +2/-0
3 Yıl teknikerlik yaptım sonra üzerine mühendislik  bitirdim bende yeni işe girdim. Şubatta askere gideceğim için  çalışacağım firma maaşımı işkur üzerinden yapacak. Günlük 61 TL oda asgari ücrete tekabül ediyor. Malesef piyasa inanılmaz kötü.

Çevrimdışı KOBE

• Azimli Çaylak
    • +1/-0
Askerlik problemin varsa önce onu hallet. Sonra şantiye, proje vs. gibi hangi alanda çalışmak istiyorsan hem çalışıp hem kendini geliştirebileceğin firmaları araştır. Maaş beklentin olmasın ilk etapta. Piyasa böyle kötü iken iş bulmak çok zor. İşi öğrenmek için bir süre dişini sık biraz tecrübe edinmeye çalış sonra zaten gerisi geliyor.

Çevrimdışı mesnetrxn

• Azimli
    • +2/-0
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
Askerlik problemin varsa önce onu hallet. Sonra şantiye, proje vs. gibi hangi alanda çalışmak istiyorsan hem çalışıp hem kendini geliştirebileceğin firmaları araştır. Maaş beklentin olmasın ilk etapta. Piyasa böyle kötü iken iş bulmak çok zor. İşi öğrenmek için bir süre dişini sık biraz tecrübe edinmeye çalış sonra zaten gerisi geliyor.
Kesinlikle kardeşim. Mersin'de birçok müteahhitle birlikte yapı denetim firmalarıda battı. Bende şubatta askere gideceğim için mecbur idare edeceğim.