SAP2000 NASIL KURMALIYIM YARDIM !

Başlatan CarparkForumun Sap2000

Yanıt: 2
Gösterim: 2501
Son İleti 26 Ocak 2018, 15:33:37
Gönderen: Flora
Deprem nedir ? Nasıl Oluşur ?

Başlatan ahmetForumun Deprem

Yanıt: 0
Gösterim: 2620
Son İleti 20 Ocak 2015, 14:26:52
Gönderen: ahmet
Çelik Yapı yaptım sonuçlar nasıl? (Bitirme Ödevim)

Başlatan kingeightForumun Sap2000

Yanıt: 10
Gösterim: 4453
Son İleti 25 Mayıs 2018, 21:26:06
Gönderen: Mert1923

Nasıl projeci olurum ve nasıl xsteel öğrenirim vs.

Duhan · 2926

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Duhan

• Moderator
  • Yazar
  • *
    • +14/-3
Bu günler çok fazla mail alıyorum forum içinden özelikle öğrenci arkadaşlardan öncelikle ben inş.müh değilim mesleğim yaptığım işle alakasız hatta ama uzun zamandır inş. proje işlerinde çalıştım sahadan projeye üretimden anahtar teslimine kadar uzun yıllar dır projeciyim çelik betonarme prefabrik projeleri yapıyorum kısacası işin mutfağındayım hesap bilgim eh bir müh. kadar olmasada ufak defek bir şeylere bakıyorum .

Öğrenci arkadaşlara tavsiyem layıkıyla yapacaksanız bu işe girin ne projeler  görüyorum saçma sapan özensiz birde saha tecrübeniz yoksa uygulama projelerinde zorluk çekersiniz ne lerin uygulandığına dikkat edin ona göre projelen dirin.

Xstell öğrenecek arkadaşlar için önerilerim başta çeliği tanıyın çeşitlerini özelliklerini birleşimlerini fırsatım olsa foruma özel xstell dersleri çekmeyi düşünüyorum projelerim arasında birde yöneticimizden arge konu başlığı açtırmayı önermeyi düşünüyorum  beyin fırtınası yaparız çeşitli birleşimleri çözeriz ve tartışırız. Söylemeden geçemicem sömürüldüğümüzü düşünüyorum arkadaşlar mail atıyor konu açıyor istediğini alıp çekip gidiyor başta çok sorun etmedim içim rahat ben gerekeni yaptım diye ama artık cansıkan bir durum olmaya başladı sürç-i lisan ettiysek affola başarılar kolay gelsin.

Emre Yılmaz
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2016, 11:51:40 Gönderen: Medeniyet Mühendisi »

BETONARME PREFABRİK-ÇELİK KONSTRÜKSİYON PROJELERİ  UZMANI.

Çevrimdışı Medeniyet Mühendisi

• Admin
  • Yazar
  • *
    • +43/-2
    • Medeniyet Mühendisleri
Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2016, 11:52:19
öğrenci ve yeni başlayacak olan arkadaşlara güzel tavsiyeler olmuş.. Okumalarını öneririm.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap

Çevrimdışı ali.geldi

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
Gerçekten yeni bir mühendis için çok şey öğrenebileceği bir site.Emeği geçen herkese çok teşekkürler..