Ofis içi part time staj arıyorum.

Başlatan zeniworkForumun İş ve Staj Yeri Arayanlar

Yanıt: 0
Gösterim: 1806
Son İleti 31 Ocak 2016, 14:26:14
Gönderen: zeniwork
10 katlı binada staj yapmak

Başlatan kayaogluyForumun İş ve Staj Yeri Arayanlar

Yanıt: 1
Gösterim: 2172
Son İleti 28 Mayıs 2016, 21:20:47
Gönderen: Medeniyet Mühendisi
STAJ YERİ ARIYORUM

Başlatan sivilenginar0120Forumun İş ve Staj Yeri Arayanlar

Yanıt: 0
Gösterim: 2432
Son İleti 03 Mayıs 2017, 20:11:05
Gönderen: sivilenginar0120

Staj Yaptı Belgesi

VaLe · 5707

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı VaLe

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
: 24 Ağustos 2014, 12:03:27

Arkadaşlar merhaba, bir firmada gönüllü olarak staj yapıyorum, herhangi bir belge doldurup okula teslim etmeyeceğimden dolayı, şirketten ayrılırken staj yaptığıma dair bir belge onaylatmak istiyorum ancak şirket köklü bir şirket değil. Öyle bir yazı örneğini kendim hazırlamakla uğraşıyorum ancak size danışmak istedim, elinizde bu şekilde bir belge var ise paylaşırsanız çok sevinirim.

Çevrimdışı Medeniyet Mühendisi

• Admin
  • Yazar
  • *
    • +43/-2
    • Medeniyet Mühendisleri
Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2014, 12:21:13
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap

Arkadaşlar merhaba, bir firmada gönüllü olarak staj yapıyorum, herhangi bir belge doldurup okula teslim etmeyeceğimden dolayı, şirketten ayrılırken staj yaptığıma dair bir belge onaylatmak istiyorum ancak şirket köklü bir şirket değil. Öyle bir yazı örneğini kendim hazırlamakla uğraşıyorum ancak size danışmak istedim, elinizde bu şekilde bir belge var ise paylaşırsanız çok sevinirim.

daha önce böyle bir şey için belge hazırlamadım. lakin hazırlarken öğrenci numaranızı okuduğunuz ünv. ve bölüm vs. tüm bilgilerinizi yazmayı unutmayınız. ve muhakkak firma yetkilisine imzalatınız, kaşeletiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap

Çevrimdışı VaLe

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2014, 13:02:16

Bu söylediklerinizin hepsini hazırladım ama daha tamamı ile bitmiş değil, elimde örnek bir belge de olmadığı için rica ettim. Önerileriniz için çok teşekkür ederim.