İskele Sistemleri-Pratik İskele

dagdelenhasan3 · 4355

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dagdelenhasan3

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
: 27 Ekim 2014, 10:32:43
Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri:
Bu yazımda sizlere pratik iskeleyi tanıtacağım iskele ve kalıp sistemlerine yeni bir atılım getiren kayserinin gözde firmalarından olan Pratik İskele ve Kalıp Sistemlerinin patentli ürünü olan Pratik iskele güvenlik, kurulum ve söküm pratikliği , sağlamlık başlıkları ile öne çıkmaktadır.
Güvenlik; Bu iskele sisteminde kurulum söküm ve çalışma esnasında çalışan kişilerin bel ve basen kısımlarını kapatacak şekilde tasarımı kişiyi hem çalışırken hemde iskele kurulum ve söküm esnasında güvende olduğunu hissettiren bir tasarımla iş verimliliğini artırmaktadır.
Kurulum ve Söküm Pratikliği;Adından da anlaşıla bileceği kurulumu 4 ana parça ile bir katın kurulumunu bir işçi kendi başına yapa bilmektedir.
Sağlamlığı;Pratik iskele ve Kalıp Sistemlerinin patentli ürünü olan Pratik iskelenin bütün mukavemet test raporları ve yeni iş güvenliği yasasına uygunluk belgeleri tam olarak gerekli kurum ve kuruluşların onaylı belgeleri bulunmaktadır... saygılarımla Hasan Dağdelen.   
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2016, 10:34:58 Gönderen: Medeniyet Mühendisi »

Çevrimdışı emrebyzt42

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
    • E-Posta
Yanıtla #1 : 31 Ağustos 2016, 14:39:58
link görünmüyor yardımcı olurmusun ? resime tıkladım sadece resim büyüdür varsa linkini atarmısın ?

Çevrimdışı Medeniyet Mühendisi

• Admin
  • Yazar
  • *
    • +43/-2
    • Medeniyet Mühendisleri
Yanıtla #2 : 02 Eylül 2016, 10:28:27
link kaldırıldı.. Reklam içerikli paylaşımlardan farklı sitelere ait linkler kaldırılıyor... Bu yüzden linki görmemeniz normal.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap

Çevrimdışı im.fatihefe

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
Yanıtla #3 : 18 Aralık 2016, 20:26:44
Benim bilgisayardan mı kaynaklı yoksa yüklenilen fotoğraflar gözükmüyor mu?

**Düzeltme : Admin'in açıklamasını okudum. Sorunu anladım. Teşekkürler.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2016, 20:28:23 Gönderen: im.fatihefe »

X-Projects TÜRKİYE