HAKEDİŞ ÖRNEĞİ

fdincsay · 1510

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fdincsay

• Çaylak
  • **
    • +1/-0
: 09 Şubat 2022, 20:17:52
karayollarında kullandığım hakediş örneğini daha önce paylaşmıştım. İstek üzerine birkaç yeni düzenleme yaptığım son sürümleri ektedir. soru, görüş ve önerileriniz için mail adresimden ulaşabilirsiniz.
 fdincsay@hotmail.com

9 icmalli örnek hakediş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap

1 icmalli örnek hakediş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap

Çevrimdışı modoste

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
Yanıtla #1 : 10 Şubat 2022, 20:02:34
emeğine sağlık
her sayfası formüllerle dolu ve çok emek verilmiş istisna bir çalışma
ilk veri girişleri hangisi ekmelerde nerelere yapılıyor anlayamadım.

Çevrimdışı fdincsay

• Çaylak
  • **
    • +1/-0
Yanıtla #2 : 10 Şubat 2022, 23:03:23
1. Birim Fiyat Teklif Cetveli  sayfasına ihaledeki pozlarınızı girin. burada dikkat etmeniz gereken konu asfalt ile ilgili olan satır. şu ara genelde ihale de toplamına fiyat veriliyor. ancak genelde parça parça yapıldığı için ödeme de sorunlar ile karşılaşıyoruz. o yüzden ihalede belirtilen oranları girerek hepsine ayrı bir poz gibi düşündüm.
2. BİLGİ DOS  sayfasında gerekli yerleri doldurun
3.  hakediş hazırlarken sadece  - VERİ GİRİŞİ -  sayfasından yapılıyor.
4. bir sonraki hakedişi yapabilmek için örneğin 2 nolu hakedişe hazırlık için 1 nolu hakedişteki verileri -- BİLGİ DOS (2) --  sayfasına girin. daha sonra         -- BİLGİ DOS  -- tan hakediş numarasını değiştirin.  - VERİ GİRİŞİ -  sayfasında yaptığınız girişleri silin. -- ödeme cetveli bölge --   sayfasında hakedişin sıfırlandığını görebilirsiniz.

her zaman burayı kontrol edemiyorum. aynı zamanda mail adresimden de ulaşabilirsiniz. fdincsay@hotmail.com

kolay gelsin

Çevrimdışı fdincsay

• Çaylak
  • **
    • +1/-0
Yanıtla #3 : 11 Şubat 2022, 13:27:57
bu arada unutmadan fiyat farkı hesabı için TUİK ENDEKS sayfasından kullandığınız endeksleri yazman yeterlidir.

Çevrimdışı yasinş

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
Yanıtla #4 : 29 Ocak 2024, 14:22:56
hocam bi türlü indiremedim