2018'de KOSGEB Girişimci Desteği ile Mimarlık Ofisi Açmak İstiyorum

ceren_sak · 8036

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceren_sak

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
Merhaba herkes duydu ve galiba  herkeste aldım  bi  ben en sona  kaldım  galiba. Geçtiğimiz  hafta nihayet kosgeb girişimci desteği eğitimlerimiz bitti atık iş yeri açıp kosgeb e  başvuru yapabiliriz, ancak 3 günlük kursta ablalar  sağ olsun hiç bir şey öğrenmedik yemek  tarifi ile ile geçti güzelim 3 gün  bu sebeple tam anlamı ile kosgeb desteği nedir  nasıl alınır hiç bir şey öğrenemedim, kosgeb e gitim soru sormak için ama kosgeb'de kimse  bize adam gibi bilgi vermedi. İnternette danışman firma aradım onların fiyatları hem çok pahalı  hemde bir çoğu dolandırıcı  hatta çoğu senin benim kadar bilgisi bile yok. Sonra ben kendim araştırma  yapim dedim yok onunda içinden çıkamadım önüne gelen internette web site açmış kosgebile ilgili ve bildiğin çöp yığını , ne yapacağımı şaşırmış  vaziyetteim.
Çevrenizde kosgebden destek alan kimse  yok mu ? KOSGEB Mimarlık ofisi için  nasıl destek sunuyor ? Ödemeleri  ne zaman yapıyor ve hangi  şartlarda  kosgeb destek sağlıyor lütfen yardım

Çevrimdışı ceren_sak

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
KOSGEB  desteği almak için danışmanlık almaktan vazgeçtim bir  iki  yeri aradım fiyatlar çok pahalı  hemde  güven vermediler , kendi  başvurumu kendim  yapacağım.Destek  alan arkadaşlar bi  yardım yok mu  ?

Çevrimdışı Flora

• Yazar
    • +11/-4
Bununla ilgili en doğru bilgiyi Mimarlar Odası'ndan alabilirsiniz. İzmir İmo'da seminer düzenlenerek bilgilendirme yapılmıştı. Ararsanız yardımcı olacaklardır.

Çevrimdışı ceren_sak

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
İş yerinin yasal kurulumunu  tamamladık.Firma 3 ortaklı. Gelişmeleri yazacağım.

Çevrimdışı rutku

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
    • Geliştirme Adresi
    • E-Posta
İyi olur bilgilendirirseniz.

Çevrimdışı ceren_sak

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
Bize  kosgeb'den kurs  veren üniversite  hocasını aradım ve  kosgeb 'e  başvuru yapacağımı söyledim  bana  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap  adresini  verdi.Benim gibi  kosgeb'e   başvuru yapacak girişimci  arkadaşlara  bu sitei şiddetle  tavsiye ediyorum  ben buarada  yer alan mimarlık ofisi proje örneği ve hasep robotunu kullanarak kendi kosgeb girişimci iş planımı hazırladım ve kosgeb 'e sundum  kosgeb çok beğendi  senmi  yazdın  bu projeyi dedi çok  beğendiler :) Size  kosgeb girişimci desteğinden yararlanmak  ve iş planı   hazırlalamak için bu siteden örnek iş planınlarından yararlanabilirsiniz.Böylece  danışmana iş planı hazırlatmak için boşu boşuna 3-4  bin tl para ödemezsiniz.

Çevrimdışı aslanmert

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
Ceren Sak merhaba, bende kosgeb desteği almak istiyorum, mimarlık ofisi için.. Ancak linki verilen sitede iş planı örneklerini göstermiyor, bana yardımcı olabilirmisiniz, teşekkürler..

Çevrimdışı civilmember

• Azimli Çaylak
    • +0/-0
    • E-Posta
Destek: Alınamayacak.
Ofisin Yaşam süresi: Maksimum 1,5 Yıl.
Zarar: 100-200Bin arası
 ;D

Çevrimdışı aslanmert

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
Destek: Alınamayacak.
Ofisin Yaşam süresi: Maksimum 1,5 Yıl.
Zarar: 100-200Bin arası
 ;D
anlayamadım, destek bitti mi?

Çevrimdışı aslanmert

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
Ceren Sak merhaba, bende kosgeb desteği almak istiyorum, mimarlık ofisi için.. Ancak linki verilen sitede iş planı örneklerini göstermiyor, bana yardımcı olabilirmisiniz, teşekkürler..
Ceren Hanım, bebeğim olduğu ,için çok araştıramıyorum ne olur bana örneklerle  ilgili yardımcı olurmusunuz..