Ankara Staj

Başlatan hamdienesForumun İş ve Staj Yeri Arayanlar

Yanıt: 2
Gösterim: 3007
Son İleti 08 Şubat 2016, 12:01:23
Gönderen: hamdienes
Ankara’da İhsanoğlu zirvesi!

Başlatan Medeniyet MühendisiForumun Güncel Haberler ve Tartışma Bölümü

Yanıt: 0
Gösterim: 2714
Son İleti 02 Temmuz 2014, 17:25:24
Gönderen: Medeniyet Mühendisi
merhabalar ankara şantiye şefliği

Başlatan brk219Forumun Tanışma Alanı

Yanıt: 2
Gösterim: 2506
Son İleti 22 Ocak 2018, 14:55:27
Gönderen: yigit.aytekin

Ankara da Tecrübe Amaçlı İş Arıyorum

GebzZ · 1832

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GebzZ

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
2015 haziran ayında Avrasya Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesinin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. 4 yıllık öğrenim hayatımda elimden geldiği kadarıyla farklı uygulamaları gözlemlemeye gayret gösterdim. Ders harici zamanlarımı gayri resmi olarak çeşitli şantiyelerde, daha çok betonarme bina, yol ve hidrolik yapıları ( dere ıslahı, bağlayıcı yapılar vs) gözlemleme imkanı buldum. Yine çeşitli taşeron firmaların, peyzaj, iç mekan tasarım, mimari, yalıtım ve diğer kaba işlerin uygulamalarını, gerek gözlem gerekse çalışmalara dahil olarak tecrübe edinmeye özen gösterdim. Saha çalışmalarıyla beraber mesleğimin ilmi yönlerini çeşitli kaynaklardan edindim ve edinmeye de devam ediyorum. Bunların yanı sıra çeşitli seminerlere dahil olarak sosyal ilişkiler, kalite yönetim ve alanım çerçevesinde 35 farklı sertifika aldım.
Şuan için AutoCad , İdeCAd statik, MS Office, sketch up ve C++ uygulamalarına hakimim. Xsteel, Sta4Cad, sap2000, 3Dmax, Probina ve java gibi uygulamalarda da yüzelsel olarak bilgi sahibiyim. Çalışma şartlarımıza bağlı olarak çok kısa sürede bu programlar yahut benzeri uygulamaları envanterime kolaylıkla dahil edebilirim.
Askerlik durumun 2017 haziran ayına kadar tecil edilmiştir. Şuan için aktif araç kullanmıyorum.( Yakın zamanda bu problemi de ortadan kaldırıyorum.)
Şimdilik hakkımda kabaca bahsedebileceklerim bu kadar. Daha detaylı görüşmek için numaram: 0(506) 320 78 73.
Temennim en kısa sürede bizlerden tecrübece çok üstün diğer meslektaşlarımız kadar iyi, vatanımıza, milletimize en yakışır şekilde hayırlı birer evlat olabilmektir.
Forum yönetimine de çok teşekkür ediyorum. Bizlere böyle güzel bir platform oluşturarak her anlamda yardımlarınız kuşkusuz takdire şayan.

Yaşam var olduğu sürece geleceği inşa eden birileri daima olacaktır !