Kayan yıldızları durdurun

tunakan · 2898

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tunakan

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-1
: 09 Aralık 2016, 11:03:58
Sitede kayan yıldızları durdurun arkadaş nedir bu ya şekilmi yaptığınızı sanıyorsunuz hiç bir şey okunmuyor

Çevrimdışı Duhan

• Moderator
  • Yazar
  • *
    • +14/-3
Yanıtla #1 : 09 Aralık 2016, 11:27:12
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
Sitede kayan yıldızları durdurun arkadaş nedir bu ya şekilmi yaptığınızı sanıyorsunuz hiç bir şey okunmuyor

Güzel kardeşim öncelikle hayırlı cumalar rahatsız ediyor olabilir üslup bu olmamalı diye düşünüyorum küçümsemeli konuşmalar hiç hoşuma gitmez sitemize gelme amacın bilgi edinmek ama kibiride elden bırakmıyorsun.

Önerinizi admin arkadaşlarla paylaşacam.

BETONARME PREFABRİK-ÇELİK KONSTRÜKSİYON PROJELERİ  UZMANI.

Çevrimdışı emnbzkrt

• Proje Timi
  • Yazar
    • +0/-0
  • Cenk Etme Civil
Yanıtla #2 : 09 Aralık 2016, 11:36:19
tunakan ne okumak istedin de okunma dı?

Çevrimdışı erhanbaytak

• Root Administrator
  • Yazar
  • *
    • +153/-0
    • Medeniyet Mühendisleri
Yanıtla #3 : 09 Aralık 2016, 14:15:10
İyi günler,
Forum sitemiz kurulduğundan beri her yıl aralık ve ocak aylarında kar yağma efekti veriliyor.
Bu ilk değil son da değil...

Eleştirinizi düzgün bir şekilde yapmış olsaydınız dikkate alabilirdik.

Ancak eleştiri tavrınız ve konuşma tarzınız sanırım sadece beni değil diğer yönetici arkadaşlarımı da rahatsız etmiş vaziyette...

Konuya cevap yazmadan önce forum profilinizi inceledim, daha bugün 2 saat önce foruma üye olmuşsunuz. Foruma yıllarını veren yöneticilerimiz var ve ben hiç bir yöneticimi bu tip eleştirilere yedirmem.. Kaldı ki forumu eleştirme hakkını da siz de görmüyorum.. 

Foruma bugün üye olacaksın, her nimetinden ücretsiz faydalanacaksın ve kalkıp forumda açtığın ilk konu saygısızca bir eleştiri olacak.. 

Forumdan tamamen uzaklaştırıldınız.. Gidin başka forumdan faydalanın..  Şekil yapanlarla işimiz yok maalesef..