STA4CAD-PROBİNA-İDECAD

insmuh · 4027

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı insmuh

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
: 13 Kasım 2015, 15:42:08
ARKADAŞLAR MERHABA

SİZLERİN BİR KONUDA FİKRİNİ ALMAK İSTİYORUM. MESLEKTE YENİ SAYILIRIM VE BİR SÜREDİR STA4CAD PROGRAMINI KULLANIYORUM. MEMNUNUM AÇIKCASI FAKAT PİYASADA KULLANILAN BAŞKA PROGRAMLAR DA VAR. PROBİNA VE İDECAD GİBİ. BELLİ BİR BİRİKİMİ OLAN BİR MÜHENDİS İÇİN HEPSİNİN KULLANIMININ KOLAY OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. FAKAT BU PROGRAMLAR ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR? HANGİSİ DAHA  İYİDİR SİZCE? AVANTAJ VE DEZAVANTAJLARI NELERDİR? BİR MÜHENDİS OLARAK HANGİSİNİ TERCİH ETMELİYİZ?

YORUMLARINIZI RİCA EDİYORUM..

Çevrimdışı Medeniyet Mühendisi

• Admin
  • Yazar
  • *
    • +43/-2
    • Medeniyet Mühendisleri
Yanıtla #1 : 13 Kasım 2015, 16:13:32
çok önceleri bu konu hakkında bir anket oluşturulmuştu..  bu konudan programlar hakkında ki görüşlere bakabilirsiniz.  Ben sürekli ideCAD i tavsiye etmişimdir. Ama tercih meselesi neticede biri daha iyi ya da daha kötü diyemeyiz belki ama kullanım bakımında ben idecadi  diğerlerine tercih ederim..  ve kullanıcı dostu

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap

Çevrimdışı ahmetkale

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
    • E-Posta
Yanıtla #2 : 12 Aralık 2015, 15:44:11
aslında birbirinden çokta farkları olmayan programlar bunlar. yaptıkları iş temelde birbirinin aynıı. çok küçük farklar var aralarında. ama görsellik ve kullanım kolaylığı diyorsan kesinlikle ideyi öneririm. ayrıca teknik destekleri çok çok iyi.. telefonla yada bilgisayara bağlanarak hemen problemini çözüyorlar.

Çevrimdışı junkhead

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
Yanıtla #3 : 14 Aralık 2016, 22:17:22