İnşaat Mühendisleri İçin Youtube Kanalı

ce.mesutergul · 2260

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ce.mesutergul

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
    • E-Posta
HUKUKÇU MÜHENDİS YOUTUBE KANALI

Not : Yönetimden Reklam İzni Alınmıştır.

2.5 ay önce, video yüklemeye başladığımız  Youtube Kanalı "Hukukçu Mühendis"te toplam 94 videoya ulaştık. Bu videoların yaklaşık üçte biri hukuk, geri kalanı İnşaat Mühendisliği ve özellikle statik program alanlarından oluşuyor.

Hukuk konulu videolarımız, herkesin temel hukuk bilgilerine sahip olması amacı gütmesinin yanında hukuk alanında eğitim gören adalet ve hukuk öğrencileri tarafından da beğeni ile takip ediliyor. Hatta yeni dönem için, yeni dersler hakkında hukuk ders videoları çekmemiz konusunda hatrı sayılır bir baskı oluştuğunu da söylemeden edemeyeceğiz.   

Bu kanalda, İnşaat Mühendisliği alanında özellikle Sta4CAD ve Sap2000 konulu onlarca video yayınlandı. Bu videolar çok olumlu tepkiler alınca sürekli olarak yenileri yüklendi ve yüklenmeye de devam edecek. Daha önce yapılmayan bir şey olarak bu kanalda bir çok programın (idecad, sta4cad, sap2000 ve etabs gibi) birbirleri ile kıyaslanması ve yorumlanması konulu videolar da çekildi ve yüklendi. Faydalı olduğu düşünülen akademik tezler incelendi, yorumlandı.

Kanalda gelen mühendislik hakkında bilgiler, mühendisin iş bulma seçenekleri, maaşları hakkında bilgiler, açık öğretimde yüksek not ortalaması yapmak için ip uçları gibi popüler konulu videolar da yayınlandı.

Yaklaşık 2.5 ay önce İnşaat Mühendisliği eğitim videoları paylaşarak Youtube mecrasına giren kanalımız sadece 3 hafta içinde 1000 abone barajını geçerek beklentimizin de ötesinde bir ilgi gördü. Şu an 2170 abone ve 60.000 izlenme seviyesinde olan kanalımızı sizlerin de takip ederek destek vermesini ve varsa yeni video taleplerini video altındaki yorum bölümünde belirtmesini rica ediyoruz.

Hiç bir kar amacı gütmediğimizi de ayrıca belirtiyor, kanala reklam vermek isteyen arkadaşlarımıza da hep söylediğimiz gibi, bir yardım faaliyetinde bulunması (bilinen tarafsız kuruluşlara bağış, ya da benim takip ettiğim mülteci aileleri ziyaret gibi) koşulu ile reklamlarını ücretsiz yayınlıyoruz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2019, 09:24:13 Gönderen: erhanbaytak »