İdeCAD Yeni 8 Versiyonlar. Mimari, Çelik ve Betonarme Demoları Yayınlandı

Başlatan lord_blade

Yanıt: 1
Gösterim: 2659
Son İleti 10 Ekim 2016, 13:36:04
Gönderen: batu2852
İDECAD ÇELİK, ÜCRETSİZ CANLI SEMİNER (kayıt olmak gerekiyor)

Başlatan sozcan

Yanıt: 1
Gösterim: 1273
Son İleti 17 Ekim 2016, 21:22:43
Gönderen: erhanbaytak
İdeCAD Radye döşemesi oluştururken dikkat edilecek hususlar

Başlatan Medeniyet Mühendisi

Yanıt: 0
Gösterim: 1989
Son İleti 27 Mayıs 2015, 16:24:03
Gönderen: Medeniyet Mühendisi

ideCAD Statik 7.022 Download

• 16 Yanıt
  • 13920 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı volvox

• *
  • 1
  • +0/-0
Ynt: ideCAD Statik 7.022 Download
« Yanıtla #15 : 17 Nisan 2018, 15:41:33 »
Merhabalar herkese, Ben Dokuz Eylül Üniversitesi 4. sınıf İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim. Bitirme ödevim 8 katlı bir yapının idecad statik programı ile analizini yapmak. Yalnız bu programın demosundan çıktı alınamıyor. Çıktı alabileceğim bir idecati nasıl, nerden elde edebilirim? Ayrıca bitirmemi yaparken idecatte karşılaşabileceğim zorluklar veya öğrenmemi hızlandırabileceğini düşündüğünüz iyi bir eğitim videoları/yazıları var mıdır?
Şimdiden ilginize teşekkürler.

*

Çevrimdışı a_bulut06

• Proje Timi
  • 119
  • +2/-0
Ynt: ideCAD Statik 7.022 Download
« Yanıtla #16 : 17 Nisan 2018, 16:00:18 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
Merhabalar herkese, Ben Dokuz Eylül Üniversitesi 4. sınıf İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim. Bitirme ödevim 8 katlı bir yapının idecad statik programı ile analizini yapmak. Yalnız bu programın demosundan çıktı alınamıyor. Çıktı alabileceğim bir idecati nasıl, nerden elde edebilirim? Ayrıca bitirmemi yaparken idecatte karşılaşabileceğim zorluklar veya öğrenmemi hızlandırabileceğini düşündüğünüz iyi bir eğitim videoları/yazıları var mıdır?
Şimdiden ilginize teşekkürler.

merhaba demo versiyonlarda çıktı alma imkanı bulunmamaktadır. idecad'e telefon veya mail olarak ulaşmanız durumunda yardımcı olabilirler. aklınıza takılan tüm sorular için idecad resmi forum sayfasını kullanabilirsiniz Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap

idecad:
Tel: +9 0 (224) 220 67 17
Mail:  destek@ideyapi.com.tr