Selamlar.

Başlatan arslanturk0687Forumun Tanışma Alanı

Yanıt: 2
Gösterim: 2607
Son İleti 09 Kasım 2015, 14:27:15
Gönderen: lord_blade
Kayseri'den Selamlar.

Başlatan hamzasirkeciForumun Tanışma Alanı

Yanıt: 2
Gösterim: 2049
Son İleti 17 Mart 2016, 13:27:56
Gönderen: efegungor
selamlar ben dr.watson

Başlatan dr.watsonForumun Tanışma Alanı

Yanıt: 0
Gösterim: 2630
Son İleti 09 Nisan 2014, 11:06:37
Gönderen: dr.watson

Selamlar. Yeni Mezun İnşaat Mühendise Önerileriniz Nedir?

naczo7 · 2047

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı naczo7

• Yeni Üye
  • *
    • +0/-0
    • E-Posta
merhaba arkadaşlar yeni mezun oldum, nereye başvursam tecrübe isteniyor ayrıca piyasa çok kötü işler durmuş/durdurulmuş. Nereden başlamak gerekiyor ne yapmak gerekiyor ne öneriyorsunuz? saygılar.

Çevrimdışı mesnetrxn

• Azimli
    • +2/-0
3 Yıl teknikerlik yaptım sonra üzerine mühendislik  bitirdim bende yeni işe girdim. Şubatta askere gideceğim için  çalışacağım firma maaşımı işkur üzerinden yapacak. Günlük 61 TL oda asgari ücrete tekabül ediyor. Malesef piyasa inanılmaz kötü.

Çevrimdışı KOBE

• Azimli Çaylak
    • +1/-0
Askerlik problemin varsa önce onu hallet. Sonra şantiye, proje vs. gibi hangi alanda çalışmak istiyorsan hem çalışıp hem kendini geliştirebileceğin firmaları araştır. Maaş beklentin olmasın ilk etapta. Piyasa böyle kötü iken iş bulmak çok zor. İşi öğrenmek için bir süre dişini sık biraz tecrübe edinmeye çalış sonra zaten gerisi geliyor.

Çevrimdışı mesnetrxn

• Azimli
    • +2/-0
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
Askerlik problemin varsa önce onu hallet. Sonra şantiye, proje vs. gibi hangi alanda çalışmak istiyorsan hem çalışıp hem kendini geliştirebileceğin firmaları araştır. Maaş beklentin olmasın ilk etapta. Piyasa böyle kötü iken iş bulmak çok zor. İşi öğrenmek için bir süre dişini sık biraz tecrübe edinmeye çalış sonra zaten gerisi geliyor.
Kesinlikle kardeşim. Mersin'de birçok müteahhitle birlikte yapı denetim firmalarıda battı. Bende şubatta askere gideceğim için mecbur idare edeceğim.