Autocad de yeni bir layer oluşturma

Unalozkan · 228

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Unalozkan

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
: 16 Haziran 2020, 17:26:34
Autocad de yeni bir layer oluşturmak istiyorum ama kalınlığının 0.009 mm olması lazım fakat programda lineweightlerde sadece belli kalınlıklar var .0.05 0.09 0.13 gibi. Kendi istediğim kalınlığa nasıl ayarlicam ???

Çevrimiçi batubay

• Proje Timi
  • Yazar
    • +7/-2
Yanıtla #1 : 16 Haziran 2020, 17:43:20
Çizgi kalınlığı ekleme veya çıkartma çizim kısmında mümkün değil fakat plot kısmında mümkün. Yapacağınız değişiklik plotta gözükürken çizim ekranında gözükmez. İllaki çizim ekranında gözüksün isterseniz polyline kullanmanız gerekecek.

"The computer is incredibly fast, accurate, and stupid. Man is incredibly slow, inaccurate, and brilliant. The marriage of the two is a force beyond calculation."

Çevrimdışı Unalozkan

• Çaylak
  • **
    • +0/-0
Yanıtla #2 : 16 Haziran 2020, 17:53:13
Hayır demek istediğim autocad i açtık ekrana layer yazdık orada çizginin kalınlığını istediğimiz şekilde değiştiremiyoruz belli kalınlıklar var hep . Kendim yeni bir kalınlık nasıl ekleyebilirim oraya

Çevrimiçi batubay

• Proje Timi
  • Yazar
    • +7/-2
Yanıtla #3 : 16 Haziran 2020, 18:06:11
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye Ol veya Giriş Yap
Hayır demek istediğim autocad i açtık ekrana layer yazdık orada çizginin kalınlığını istediğimiz şekilde değiştiremiyoruz belli kalınlıklar var hep . Kendim yeni bir kalınlık nasıl ekleyebilirim oraya

Ekleyemezsiniz.

"The computer is incredibly fast, accurate, and stupid. Man is incredibly slow, inaccurate, and brilliant. The marriage of the two is a force beyond calculation."